| marius9 a întrebat:

Fetelor ce inseamna pentru voi un baiat dragut, foarte simpatic si foarte chipes

Răspuns Câştigător
| Keyko a răspuns:

Baiatul perfect, dar pentru mine a fi chipes nu prea conteaza. trebuie sa fie doar simpatic si dragut.

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Un baiat destul de atragator.

| caterinasmile a răspuns:

Acum depinde de fiecare cum vede lucrurile.De exemplu mie rare ori imi consider ca iubitii prietenelor mele sunt draguti sau atragatori.
Eu de exemplu ce'i drept ma uit prima data la fata. daca e cat de cat frumusel iar dupa trec de aspectul asta si ma uit la haine daca e curat si daca se nu se imbraca totusi ca pe vremea bunicii. Daca e curat si sunt interesata vreau sa incep sa'l cunosc. Daca e magar, injura mult tare si se comporta urat cu cei din jurul lui clar o sa'l detest.

| AlexutsaShAtat a răspuns:

Pai pentru mine un baiat simpatic, dragut, foarte chipes trebuie sa fie onest, sa nu se dea cu o tona de parfum, sa ma inteleaga, sa nu se ascunda de adevar, daca vrea sa ne despartim sa o spuna pe fata. Eu sunt intr-o relatie si baiatul respecta toate calitatile.