| Fluturemov a întrebat:

Funda si vot celor care ma ajuta sad!

Vara trecuta am fost combinata cu un baiat 3 luni, apoi ne-am desp pentru ca asa am vrut eu. Pur si simplu i-am spus ca nu vreau sa mai fiu cu el.Acum ne mai intalnim din cand in cand atunci cand iesim in oras cu prieteni deoarece avem prieteni comuni.Eu mi-am dat seama ca am facut o greseala atunci si vreau sa ma impac cu el pentru ca stiu ca nu are prietena si se mai gandeste si el la mine[i-a sp unui prieten]sad dar este cam indiferent cand iesim.Imi da mesaje ma suna la cateva zile... dar nu stiu ce sa fac sa ma impac cu el sad.
Mi-am dat seama prea tarziu ca eu chiar tin la el. Ce pot face? va rog ajutati-ma cu niste sfaturi cei mai mari decat mine big grin [peste 16 ani. pentru ca nu vreau sa rasp copii de 11 ani care nu stiu ce e cu ei]... sper ca nu v-am plictisit happy

Multumesc mult de sfaturi! :*

2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

@ flori - "Eu am 14 ani aproape si vezi ca stiu ce inseamna dragostea adevarata" -- hahahaha, abia ti-au crescut par pubian la piz.da si sti ce e aia iubire adevarata. Fetito du-te si fa-ti buletinul si lasa-te de dat sfaturi.

| IubesteEa a răspuns:

Eu am 14 ani aproape si vezi ca stiu ce inseamna dragostea adevarata si stiu cum e sa gresesti fata de persoana iubita am avut-o de mult dar am pierdut-o, asa sa revenim la problema ta deci tu vrei sa te impaci cu ex-ul pai daca mai tine la tine si nu are curajul sa faca primul pas fa-l tu stiu e sec 21 si asa este normal ca baietii sa intrebe fetele dar ce conteaza daca baietii sunt timizi si daca vrei sa afli mai multe intreba-l pe el sau pune cea mai buna prietena sa il intrebe daca esti putintel timida sau nu ai curaj si nu incerca sa te schimbi, sa devii altel decat erai inainte stiu cum e sa te schimbi si persoana iubita sa ii zica prietenei cele mai bune ca nu pot sa fiu cu ea caci s-a schimbat si nu mai e cum era inainte eu totusi iti urez succes! sper ca ti-a placut sfatul meu si mult succes!:* fundaaA?happy