| LoveIsTheAnswer a întrebat:

Salut dati-mi si mie va rog niste statusuri noi de mess cele mai noi si mai frumoase primesc fundita happy kiss

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
e o fata mai dulce ca ciocolatawinkingo fata care nu te streseaza ca gagicata' aia ingamfatalaughing

traim intr'o lume invadata de status'uri si avatarelove strucko lume plina de culoarebig hug

ca un suflet de copil ce refuza sa creasca, mi'e egal cu zero ke crede lumea asta proastaoh go on

zi nu uitawinkingorice s'ar intampla, zambeste:dnu dramatizahappy

PrOstii, iluzii si cuvinte falSe gen "te iubesc" cOmpOrtament cOpilareSc asta a fost un simplu' test!

Am nEvoiE de CinEva Da`n`Am NevoIe De oRiCinE... aM NeVoIe Doar de Cei Care AU nEvOiE de mine ]"

Si ce usor e sa zambestihappycand ai incredere in ceea ce estilove struck

Suflet de copil, lacrimi de adult si esenta tare.ashta e fetita ce te'a ridicat in picioare:X

ne c0mp0rtam natural si c0pilareshtewinkingd'aia lumea ne yubeshte:X

cam atatwinkingfunda?batting eyelashes

1 răspuns:
| aleeee_2127 a răspuns:

Let’s go all the way tonight
No regrets, just love
We can dance until we die
You and I
We’ll be young forever

You make me
Feel like
I’m living a Teenage Dream
The way you turn me on
I can’t sleep
Let’s runaway
And don’t ever look back
Don’t ever look back