| PaStilUtZeCoLoRaTe a întrebat:

Va rog dati`mi si mie niste statusuri amuzante! Cele mai frumoase primesc fundawinking

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Bate si ti se v-a deschide… proces penal! :))

http://statusuri.de-calitate.ro/category/statusuri-amuzante/

Nw.s...
cawta.ma la paine'...
iar daca nw' ma gasesti cawta.ma la oUa!

Am o veste buna si una rea. Pe care vrei s-o auzi prima? Ok, incep cu aia rea. Ma doare capu. Si acum vestea buna. Iinseamna ca inca il mai am

Chiar cand credeam ca am ajuns pana la capat, se gasi unu' sa mute capatu' mai incolo

Nu va deranjati sa ma deranjati caci nici eu nu ma voi deranja sa citesc, mai ales sa va raspund

Daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generala

M-am gândit la statusu' ăsta toată ziua
Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc şi te ador
Ca pe-un pui de curcă chior
Opriţi planeta... vreau să cobor
Îmi e dor de tine.de căldura ta...în zilele când mă culcam cu tine... draga mea pijama
Elodia... dacă intri... dă şi tu un buzz că suntem îngrijoraţi pentru tine

Cine se scoala de dimineata, Casca toata ziua

Foaie verde castravete am dat head-shot prine perete.na fost walll, a fost bulan si adminu mi-a dat ban mai

Foaieverdesolzdepesteuiteprostucumciteste.

Daca nevasta ta vrea sa conduca...NU iista in cale ca vei muri!

Sunt micuta si fitoasa si la curve le dau clasa

Dragosteah meah pentru. tine a pierith...Se va duce in rai sau iad? naiba stie... Da` n`am bani de inmormantare

Toata lumea vrea sa ajunga in Rai...dar nimeni nu vrea sa moara

||||||||||||razuiteste aici si vei castiga un monitor spart.si o excursie in fata casei.:))=))

Sunt 2 cuvinte care deschid multe usi:''Trage'' si ''Impinge''

Dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor... aoleo ma ia cu lesin
deseara dau party la mine acasa cine vine? :

Am orbit deci iti dai seama ca nu vad daca imi scrii

DND...dau gainile cu ruj. daca ma deranjati l-e gresesc...si o s-o incurcatzi!

Date mai incolo sa intru si eu online

sper ca ty-am fost de ajutor:*
pa, pa!:>

4 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Bate si ti se v-a deschide… proces penal! :))

http://statusuri.de-calitate.ro/category/statusuri-amuzante/

Nw.s...
cawta.ma la paine'...
iar daca nw' ma gasesti cawta.ma la oUa!

Am o veste buna si una rea. Pe care vrei s-o auzi prima? Ok, incep cu aia rea. Ma doare capu. Si acum vestea buna. Iinseamna ca inca il mai am

Chiar cand credeam ca am ajuns pana la capat, se gasi unu' sa mute capatu' mai incolo

Nu va deranjati sa ma deranjati caci nici eu nu ma voi deranja sa citesc, mai ales sa va raspund

Daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generala

M-am gândit la statusu' ăsta toată ziua
Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc şi te ador
Ca pe-un pui de curcă chior
Opriţi planeta... vreau să cobor
Îmi e dor de tine.de căldura ta...în zilele când mă culcam cu tine... draga mea pijama
Elodia... dacă intri... dă şi tu un buzz că suntem îngrijoraţi pentru tine

Cine se scoala de dimineata, Casca toata ziua

Foaie verde castravete am dat head-shot prine perete.na fost walll, a fost bulan si adminu mi-a dat ban mai

Foaieverdesolzdepesteuiteprostucumciteste.

Daca nevasta ta vrea sa conduca...NU iista in cale ca vei muri!

Sunt micuta si fitoasa si la curve le dau clasa

Dragosteah meah pentru. tine a pierith...Se va duce in rai sau iad? naiba stie... Da` n`am bani de inmormantare

Toata lumea vrea sa ajunga in Rai...dar nimeni nu vrea sa moara

||||||||||||razuiteste aici si vei castiga un monitor spart.si o excursie in fata casei.:))=))

Sunt 2 cuvinte care deschid multe usi:''Trage'' si ''Impinge''

Dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor... aoleo ma ia cu lesin
deseara dau party la mine acasa cine vine? :

Am orbit deci iti dai seama ca nu vad daca imi scrii

DND...dau gainile cu ruj. daca ma deranjati l-e gresesc...si o s-o incurcatzi!

Date mai incolo sa intru si eu online

sper ca ty-am fost de ajutor:*
pa, pa!:>

| adelaroman79 a răspuns:

Http://atinyfirefly.blogspot.com/ sper sa-ti placa:*. tin sa te anunt ca o sa mai adaug si alte statusuri,deci poti sa te mai uiti din cand in cand pe el.:)

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/