| FloryTrandafir a întrebat:

Buna:*

Help va rog! sad
Fara mistouri!

Ce sa zic/fac sa ma pot comporta cat mai normal in relatia mea? cum am zis in trecuta postare, il tot musc pe iubitul meu, si nu ma pot abtine, ne iubim foarte mult, am incercat sa nu mai fac asa si degeaba, dar el tot ma iubeste orice i-as face, ma iubeste prea mult, si nu stiu ce sa fac, pentru ca colegutul nostru de clasa, prietenul/fratele lui(nu cu adevarat frate), mi-a zis azi ca pe iubitul meu il deranjeaza cand il musc si ca se plange de dureri la el si iubitul meu era de fata si-a cerut scuze ala pentru ca m-a facut nu stiu cum ( o jignire oricum si dupa m-a facut proasta ) si dupa i-a zis iubitul meu sa nu fie nesimtit ( pentru ca m-a facut asa ), cand si-a cerut scuze iubitul meu a zis ca nu e problema spune-i tot. el nu imi zice pentru ca ii e nu stiu cum sa nu ma supere sau ceva de genu! Ce sa fac sa nu mai musc sa ma DEZVAT complet?sadsadnu vreau sa il pierd pentru asta, de cand o fac, parca s-a mai indepartat de mine.sadcryingDau funda.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Iti trebuie doar auto control gandeste-te(cand il saruti) ca daca il musti se supara si nu.i place sau ca va puteti desparti(in fine ideea e sa te gandesti la lucruri rele cand faci aceea fapta) e ucred ca doar asa te poti dezvata.