| IubesteEa a întrebat:

Buna i-am trimis mesaj baiatului de care imi place ca eram suparat ca nu stiu sentimentele lui fata de mine si el mi-a zis ca am dreptate ca nu poate sa ignore o fata care il iubeste si cand se joaca fotbal ma ignora a zis ca asta nu inseamna ca nu ma place 1.deci el ma place? ma iubeste? si mi-a trimis emoticonul ala de pupic auziti daca ma place 2. de ce nu mi-a propus sa fim impreuna? vreau seriozitate 3. dc mi-a trimis emoticonul ala?

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Doamne, crezi că dacă a pus emoticonu ăla, gata, e serioasă treaba?
Auzi, și eu îl pun mereu ăla de râs dar nu înseamnă că râd tot timpul.
Lasă emoticoanele și întreabă-l face to face...