| IubesteEa a întrebat:

Buna big grineci i-am trimis mesaj baiatului de care imi place ca eram suparat ca nu stiu sentimentele lui fata de mine si el mi-a zis ca am dreptate ca nu poate sa ignore o fata care il iubeste si cand se joaca fotbal ma ignora a zis ca asta nu inseamna ca nu ma place 1.deci el ma place? ma iubeste? si mi-a trimis emoticonul ala de pupic auziti daca ma place 2. de ce nu mi-a propus sa fim impreuna? vreau seriozitate

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca se joaca fotbal, vrei sa vorbeasca si cu tine? Adica, da... vorbeste cu tine, dar nu non-stop. Ia-o incet, adica, poate te place, dar deja vrei si iubire? De ce nu ti-a propus? Pai intreaba-l pe el. Adica, poate asteapta momentul potrivit sau nu vrea sa o ia prea repede.

| Liana80 a răspuns:

Nu se cere, se simte din ambele parti si se va intampla fara a cere doar sa existe acea scanteie din partea amandorura.