| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna :'( Iar nu mai am incredere in prietenul meu. Odata profa de romana ne-a prins impreuna iar el a trantit o usa si ea l-a certat. Mi-a zis ca azi l-a certat ca a stat cu mine. Dar cum as putea sa il cred? Apoi l-am intrebat daca a fumat vreodata si a zis ca da si apoi i-am zis ca si eu. Si acum crede ca inca fumez. SSi ii tot spun ca nu dar se poarta ciudat si urat cu mine. Adevarul e ca el nu suporta tigarile dar daca eu ii spun ca nu fumez si nu ma crede eu ce sa fac? Apoi imi spune ca nu il intereseaza daca fumez sau nu. Nu stiu ce se intampla cu el. Il intreb daca ma iubeste si spune ca da, muult! Dar ce sa mai cred? Nu mai stiu ce sa fac. Vreau sa stau cu el. Uneori ma intreb, oare cauta motive pentru a nu sta cu mine? Sau ce se intampla cu el? Voi ce credeti? Ce as putea sa fac? :-(

Răspuns Câştigător
| Desire01 a răspuns:

Pai daca vrei poti sa il intrebi unde merge in oras si sa mergi sa vezi daca te minte ( ca trebuie sa iti dovedesti mai intai tie sa vezi ce e adevarul. Ca in lumea asta putine persoane spun doar adevarul.) Dupa ce vezi daca minte sau nu stabiliti o intalnire unde discutati doar voi doi. Si vei intelege doar in aceea clipa... ce e intre voi doi.

1 răspuns:
| RoxenaRoxi a răspuns:

Din cate am citit, prietenul tau e cam retras de tine. Poate are pe alt cineva.Si treaba cu fumatul, eu zic ca nu ar trebui sa schimbi nimic! Daca nu te crede, nu se merita sa stai cu el...E doar parerea mea...