| mirunicy a întrebat:

Buna!
imi dati si mie va rog statusuri frumoase de fete cu fite si cool.
sa fie comice; triste; de dragoste; etc
dau fundita :X:X:X

Răspuns Câştigător
| Lyzzshza a răspuns:

♥│Peиtru uиuŁ sunt permisa.pentru restuŁ iиterzisa│ ♥
Pe Botic Cand m-ai pupat mi-ai dat mintea peste Cap sI m-ai patat Cu aTa iubire sI Nu Scapi Usor De mine
Mersul ei de scena, Te baga in dilema, Vorbeste ca O profesoara...cu un cuvant te baga`n Boala. Pozeaza pozitii proprii, iar voi tarfelor da-ti Copy!
Sunt genu' d faTha ipOcrita.Genu'care stie sa minTha ca`i fericiTha
TiN LanGa Mine Doar Pe Cine Iubbesc De Restu Doar Ma Folosesclove struck
Ce CrEzI Tu CoNtEaZa MaI PuTiN pentru mine. OrIcUm FaC tot Ce`Mi ViNe...Nu UrMaReSc ChIaR Sa Va DiSpLaC, Dar REFUZ MeReU Sa Va FaC Pe PLAC!
`cHiaR` nuh Ma inTereseaZa` de` tine` si de pers0Na` Ta`. 0 Sa Fiu` mErEu aCeiaSji` faTa` qaRe` FaCe` ce Vrea`
O Mie Ca Ea, Nici Una Ca Mine, Stilu Ei Atrage Privirile, Stilu Meu Fura Inimile
Voi ramane aceeasi fata cuminte cu un zambet usor ironic care ascunde multe[love struck]
Simti ca'mi pasã?[●ღ♥] [raised eyebrows] Poti sa crezi ce vrei Nu am nevoie de acorduri. E timpul sa respir Fara ajutor; x~!
♥Pot Sa Plec, Pot Sa Stau, Pot Sa Fac Ce Vreau! Si Daca Plec, Unde Merg Tot Cu Mine Il Iau! Poate Stii, Poate Nu, Da` Iti Spun Mereu... El A Fost Si Va Ramane Doar Al Meu!
Dar eu pe Tine juR Ca te iubesc`, Si tu eSti tot ce imi doresc
[• Deci Cazi Din Bratele Mele [straight face] Din Inima Mea [sad] Sy Cand Te Vezy Izbit De Pamant, Iti Va Parea Rau • Ca Nu sunt In Preajma Tha! ] [smug]
x` t3 iUbEsSsK PaNa` la` dOaMne3` dOaMne3` sHi` nApOoI`, de3` Un InFiNiTh` de3` oOrI
Nimeni nu ma poate 0pri sa visez:X
sunt aici ca sa te amagesc cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta iar cand Va venii timpul` sa vorbim din nou []Eo o sa rad de multe. [] Iar` tie o sa-ti para raw []"
tRaiesC` intr`O` Lumee` De` vis` undee` totul` e ` permiS`
Nu` e tOtu` perfeCt... Da` O sa fie`; X
ZambeSc si gata`. Se`nToarce` roaTa`
::~; x. Mιntє. Lumєa mιntє. Lumєa asta mιntє. Toata lumєa mιntє; x. Shι tu vrєι sa fιu cumιntє.[!?! ]
Aii grija bahhhhh.Nu te da la ell, Cat timpp e cu mneeeee, Scrie (numele tau) pe el`!
Mai amhappyDaca mai vrei sa'mi spuibig grin
Sper sa-ti placahappy