| BogatasuDeKat a întrebat:

Buna imi place de o fata de la mine in clasa si nu stiu ce sa-i spun.Va rog dati-mi un sfat ce sa-i zic?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E simplu. Ia-o odata separat, si spune-i "Stii, mie-mi place putin de tine. Tu ce parere ai despre mine?" Cam asa ceva. Dar sa fiti doar voi doi si de preferat sa nu aiba nimeni ocazia sa va intrerupa.
Succes!

| 95Cosmin a răspuns:

Inainte de ai zice ceea ce simti pentru ea, mai bine te imprietenesti putin cu ea, ca sa se simta confortabil pe langa tine. Dupa aceea poti actiona si am si un sfatbig grinaca este vreun moment cand o vezi singura, ai 3 secunde sa te duci sa actionezi, daca nu, incepi sa te gandesti la toate chestiile care le-ar putea spune si iti pierzi curajul.Doar du-te, vorbeste cu ea si comporta-te normal. Baftahappy