| GEEK a întrebat:

Îmi place de un băiat de la mine din clasă, și cred că și el mă place. :3 Tot timpul se uită în ochii mei în timpul orei, îmi zâmbește, vorbește cu mine, de exemplu astăzi când am venit acasă, eram cu încă o fată, și el cu încă un băiat, și el mă tot striga din spate, și când mă întorceam, se uita în ochii mei și îmi zâmbea, toată clasa zice că e nebun după mine, că mă iubește, și cel mai bun prieten al lui a zis asta! Ce să cred, mă place sau nu? happy Fundă.

4 răspunsuri:
| Woon a răspuns:

Te place mult asa fac si eu cu o fata.Sunt sigur ca te iubeste mult.

| MalinaAlexandra22 a răspuns:

Deci dupa toate aceste aspecte se poate deduce ca simte ceva pentru tine, dar tu nu trebuie sa te iei dupa ce spun ceilalti colegi, trebuie sa asculti eea ce simti. Daca simti ca atunci cand te uiti in ochii lui si el se uita in ochi tau este ceva frumos, chiar si un zambet, atunci stii bine ca el simte acelasi lucru pentru tine. Asculta ce iti spune inima (eu personal cred ca te place )

| adorable1993 a răspuns:

Eu as zice ca baiatul te placee! Poate de ce nu vorbesti tu cu el intreaba-l mai detailat! Poate daca chiar te place si tu al placi poate veti deveni foarte fericiti impreuna! Fii fericita si o zi bunahappy

| eueeu a răspuns:

100% te place. Esti norocoasa, daca tu il placi si el te place, de ce nu sunteti impreuna?( In cazul in care il placi si tu )