| cockie_green a întrebat:

imi place de un baiat de un an. dar ...prima data cand l-am cunoscut mi-a facut o faza naspa (o gluma cica) si mi-a zis ca maplace dar, nu ma placea.infine.nu am mai vorbit cu el ceva timp, iar dupa acel timp am vorbit pe mess...se purta f. dragut cu mine infine. dupa iar nu am mai vorbit ceva timp, iar de alaltaieri am iesit cu el si inca 3 persoane si se poarta f. frumos cu mine. ce sa fac? sa il plac in continuare? sau sa il uit?

3 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Hei. Tu vrei doar sa-l placi in continuare sau sa fi cu el?,, Plimbate doar tu cu el si spune-i ce simti pentru el.

| Betty18 a răspuns:

Fii indiferenta cu el, nu-i arata ca-l placi, este o greseala. Daca ii place de tine te va cauta sigur, e nevoie doar de rabdare...

succes

| Tsunade99 a răspuns:

Eu zic sa fii impreuna cu el.