| fifidafgsh a întrebat:

Heii, am o intrebare, azi m-am intalnit cu un baiat pe care il cam plac. El e cu un am mai mare decat mine, si pot sa spun ca imi place de el adica ii asa de frumos, mda infine azi am iesit la un suc si am mers intr-un loc mai retras, mai erau doar cateva persoane acolo si am stat si am vorbit si dintr-o data a inceput sa imi mangaie mana, sa imi mangaie piciorul a inceput sa ma stranga de picior a zis ca vrea sa-mi lase un semn laughing eu i-am tot zis sa se opreasca dar el mai ceva facea. Noi stateam pe canapea unul langa altul si dintr-o data a inceput sa imi traga parul intro parte si sa imi mangaie gatul, si m-a intrebat daca il las sa ma muste de gat si i-am zis ca nu si a tot insistat vreo ora dar nu l-am lasatlaughing chiar imi place de el si as vrea swa vorbim mai mult dar faza ii ca suntem cam diferiti si nu stiu daca el ma place, adica imi da dovezi de chestia asta dar ma tem sa nu il fi pierdut ca nu l-am lasat sa ma muste adica o fost prima noastra intalnire si na. dupa mi-a trimis mesaj ca nu l-am lasat sa imi faca nimic. Chiar il plac si chiar as vrea sa fiu cu el doar ca nu stiu cum sa ma comport cu el, ii din liceu de la mine eu is la etajul 2 el e la parter, si nu prea urca pe sus si poate vb cu multe si nah. Ce ar trebui sa fac ca sa ii arat ca as vrea sa fiu cu el? credeti ca el ma place sau doar?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te place absolut delooooc, doar fizic. Cum poti frate cand iti spune clar ca tot ce-ti vrea e corpu sa mai si crezi ca tine la tine? Serios ai gandit vreun pic cand ai pus intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce a facut in prima intalnire... vrea doar ur pussy

| Delia272 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Eu zic sa-l lasi laughing) Poate e violator d-ăla rolling on the floor)