| Stefania a întrebat:

Imi place de un baiat, e mai mare decat eu, are prietena, dar l-am observat ca se cam holbeaza la mine.Este foare dragut.As vrea sa fac ceva ca sa ma observe, dar fara sa exagerez. Sfaturi! FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Nu il baga in seama, apoi are prietena daca faci ceva stii tu cum e vestile rele circula repede si o sa ai o reputatie de shit.Nu tu trebuie sa te faci observata fata de un baiat sau de baieti in general ci ei de tine esti fata sau ce? Daca are prietena si se uita la altele ar trebui sa stii ca poate exista o probabilitate sa faca la fel cu tine mai bine evita genul asta de baieti.

| Liviu222 a răspuns:

Daca are prietena cel mai bine ar fi sa nu te bagi chiar daca te place el pentru ca nici tie nu ti-ar place sa intervina cineva in relatia ta. Asteapta pana se desparte de prietena lui si atunci daca intr-adevar te place, el va face primul pas.