| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat din clasa. Dar as vrea sa-mi spuneti niste sfaturi, cum ar putea el sa observe asta? happy

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Ofera-i un zambet cald, saluta-l dimineata, ajuta-l cand are nevoie, intreaba-l de teme - toate acestea pot fi semnale care ii transmit acest lucru.

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Afla id lui si vb pe mess tongue

| ramonyca a răspuns:

Pai acum depinde si de cat de apropiati sunteti, poti sa-i ceri sa te ajute la ceva nu stiu gasesti si tutongue sau mai pe direct spune-i ce simti, acum nu stiu care va fi reactia lui da sper sa fie una pozitiva... te-am pupat

| xlife a răspuns:

Parerea mea daca iti place nu mai sta pe ganduri si dai un sarut pe obraz fara sa faca nimic apoi pleaca. a doua zi repeta faza c u sarutul... in mod normal chiar daca ii placi sau nu ar trebui sa i se aprinda beculetele intr/un fel sau altul. daca te place o sa te invite in oras insa daca nu o sa fuga de tine oricum ar fi u ai numa de castigat
Success