| TaniSuperGirl a întrebat:

Buna Imi place de un baiata din clasa dar nu stiu ce sa fac. Stau foarte mult timp cu el dar nu stiu cand sau cum sa ii spun...Ma puteti ajuta?sad

3 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Pai, incearca sa gasesti lucruri in comun, ca sa aveti ce discuta. poate asa va gasiti o pasiune comuna si va veti intalni saptamanal sa faceti acest lucru. dupa un timp sigur vei avea ocazia sa ii spui ce simti.succes! fundita?

| SmushyPapanasulcuDulceata a răspuns:

Hey.
Nu incerca sa-i zici direct. Observa mai intai cum se comporta de fata cu tine, apoi fa apropo-uri. Nu te duce: Ba, te plac. Fa si tu chestii gen: ^^ Ce bine iti sta tricoul! Nu fi stalker.
Hope I helped
P.S. Nuuuu pune pe altii sa intrebe pentru tine sau asa.

| SimonikBarbieGirlInTheWorldKid a răspuns:

Si eu am patit asta dar mi-am facut curaj si m-am dus la el cand eram numai noi doi si i-am spus ca il plac si mi-a zis ca si el ma place...merita a incerci. fundita?