| Anonimulllllllllllllllllllll a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i spun ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

Buna! Pai, I-ai id'ul si vorbeste cu ea pe mess. Imprieteniti-va daca nu prea va cunoasteati, si daca va cunoasteti la fel, apropiati'va. Odata un baiat mi-a facut asa : nu voiam sa ii spun ceva si mi-a spus daca ii zic imi va spune cel mai mare secret al lui, eu nu am vrut sa ii spun si mi-a spus ca este despre mine. Poti sa incerci asa daca esti timid.Nu vrea sa iti spuna ceva, dar poate nu ajungi acolo, arata-i prin semne. Spune-i ca e dulce, cand este frig incalzeste-i mainile, este foarte dulce.
Fetele se simt foarte bine cand baietii le dau semne ca le plac.Le fac fericite. Ia o floare si alege momentul potrivit. Daca nu sti ce sa-i spui, nu trebuie decat sa i-o oferi.Curaj.Fetelor le place gestul asta si macar sti la ce sa te astepti, dupa reactia ei.Invit-o in oras, la un suc. Uite aici un site poate te ajuta : http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html.Succes!

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru andreeadenisa22):

Nu o sa gasesti pagina pe care ti-am dat-o.Cauta in dreapta(dreapta ta), trebuie sa scrii "cum sa cuceresti o fata?", acolo unde scrie ''search here".

9 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Spuneio in fata. daca e sa fie e bine sa va tina si sa fiti fericiti,, daca nu prietene fete mai sunt nu e unicata

| neutrino a răspuns:

Ii spui la fel cum ne-ai spus si noua, dar prin viu grai.

| Azµre a răspuns:

Bună X, eu te plac!

| h3r a răspuns:

Lasă că îi spunem noi, ok?

| boylivgume a răspuns:

Femeie,treci aici si iubeste-ma! e un ordin!

| K4sZz a răspuns:

Te duci la ea cu un trandafir si ii zici tot ce simti pentru ea sigur o vei impresiona si cine stie poate o sa fiti impreuna tongue Bafta

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Pai cand aveti voi o discutie mai interesanta pe messs...si mai lunga, incearca sa aduci in discutie relatia dintre voi.sa spui ceva gen "dar stii ca eu tin foarte mult la tine nu?smug" incearca sa faci sa para o gluma.fa chestiile astea ceva timp, ca so obisnuiesti cu ideea si apoi intr-o zi cand vorbiti ii spui :" uite stiu ca am facut misto pana acum dar acum chiar vb serios.imi place de tine si vreau sa te intreb ceva? vrei sa fii cu mine?puppy dog eyes?".adapteaza tot ce am spus mai sus la felul tau de a fi si vino tu cu o idee.cel mai bun mod sa-i spui ca o placi este sa te gandesti tu la unul.deci noroc

| AlexandruGrecu a răspuns:

Ii spui forte sincer tot ce gandesti si simti. Bafta!