| IonelDominantDeBlonde69 a întrebat:

Salut TPU. Imi place de o colega de clasa si nu stiu cum sa ii spun. Ma puteti ajuta va rog?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci la ea si ii spui. E blonda?
Daca nu, ar trebui sa-ti schimbi numele de aici. Va crede lumea ca esti vreun Casanova in devenire.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Esti si cam batran pentru a fi la scoala.

| danielteodor0 a răspuns (pentru darrio2007):

Probabil el e profesorul si considera elevel colege de clasa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te pot ajuta. Dacă îți place de ea, știi ce vrei? Dacă nu știi ce vrei, nu o să iasă nimic. O să îi spui că îți place de ea. Și. Ea o să îți spună că nu îi place de tine. Și cu asta, ce ai rezolvat? Ce aveai de rezolvat cu asta? Întâi să știi ce vrei. Vorbește cu ea, invită-o să faceți ceva împreună, să te cunoască. Doar să îi spui că îți place de ea, nu ai rezolvat chiar nimic.

| danielteodor0 a răspuns:

Incerca sa te bagi in seama sub orice forma. Pana la urma sunteti obligati din motive sociale sa stati in acelasi loc pentru mai multe ore consecutive. Ce poate sa fac daca cunosti care sun limitele normalului.