| Ioana a întrebat:

imi poate da cineva niste imagini pentru 24 ianurie, ma refer niste modele de planse cu hora unirii sau altceva ca sa pot sa fac ceva asemanator ca ne-a dat profa de desen sa facem si am nevoie de un model, sa ma inspir ca imi e greu. Am cautat si eu dar nu prea am gasit, macar niste sugestii imi puteti da va rog :*

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Http://e-povesti.ro/photo/poezii/horaunirii.jpg
Sau ai putea desena harta cu ajutorul formei geografice *facepalm*, să o colorezi în interior, iar pe lângă, să desenezi câte un român diferit de altul( un bătrân, un tânăr, un ţigan:)) ) Baftă la notă!

| Ioana explică (pentru Rakanishuu):

Mersiii, mi-a iesit foarte misto, ly:*

| Ioana explică (pentru Rakanishuu):

Mersiii,mi-a iesit super misto ly:*

| Rakanishuu a răspuns (pentru Ioana):

Mă bucur, serios! Pups. :3