| Nomic a întrebat:

Buna! Imi poate spune cineva de la ce varsta ati avut primul iubit si daca ati purtat o imbracaminte mai sexy?(intrebare pentru fete,)

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Era pe plajă, între Mamaia și Costinești, în costumul Evei.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 anisori ai trebuii sa intrebi ceva mai important pentru varsta ta, nu ceva atat de intim, ca oricum nu intelegi tu nimic.
parintii tai stiu ce intrebari pui tu?

Intre 12 si 16 ani contul pe acest forum se face numai cu acordul si supravegherea parintilor.
Probabil ca adminul iti av verifica contul si va cere confrmare si suprevegherea contului, de catre parintii tai.
Pacat ca nu-ti afce nimeni educate acasa, ca esti la varsta cand ar terbuii sa inveti organele sexuale si aparatul reproducator.
Si poate tot parintii tai te vor lamurii si cum sta treaba cu sexul lor si imbracamintea purtata, daca tot esti atat de curioasa.

| Nomic explică (pentru Violleta2022):

Eu zic ca nu trebuie sa iti bagi nasul unde nu e treaba ta nu am vrut explicati de ce si cum am vrut doar atat si nu ai de unde asti cati am eu poate am mai mult nu ai de unde sti.Iti mai zic odata raspune la intrebare nu da explicati