| doarEu_4127 a întrebat:

imi puteti da cateva sfaturi pentru a fi mai indiferenta cu iubitul meu? suntem de 3 ani jumate impreuna iar el este foarte distant, nu ma alinta, nu-mi arata ca ma iubeste, stiu ca e vina mea ca l-am sufocat dar nu vreau sa-l pierdsad

1 răspuns:
| Candice a răspuns:

Pai tocmai daca s-a indepartat de tine nu trebuie sa fi indiferenta. El poate sa inteleaga gresit mesajele pe care i le transmiti. Incearca sa vorbesti deschis cu el, sa-i spui ce te deranjeaza la el si sa-l rogi sa spuna ce il deranjeaza la tine. Ii spui ca-ti pare rau daca l-ai sufocat, si ca il iubesti foarte mult si nu vrei sa-l pierzi. Fi deschisa si sincera.
Succes.