| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Heiii TPU. Dau funda si vot celui care imi da cel mai bun raspuns;) Ce programe de editat poze stiti? Vreau sa fie mai bune ca Photoscape-ul :)
Vreau sa editez poze de coperta si poze de profil pentru pagini pe facebook. Uitati un exemplu: https://www.facebook.com/....../photo.php Vreau ca programul sa poata sa scrie asa si sa mearga sa fac dreptunghiul ala in jurul scrisului, daca il observati. Poza e de pe pagina mea, numai ca e editata de o admina. E editata in photoshop. Numai ca am incercat sa descarc photoshop si nu a mers, asa ca as vrea alte programe asemanatoare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop, altceva n-am ce sa-ti recomand, ti-l trimit eu daca vrei, prin '''''we transfer. com '''''. primesti link-ul de descarcare de la ei, pe email. lasa-mi email-ul.