| SunshineLove a întrebat:

imi puteti spune ceva despre site-ul telefoane-mobile. net? este sigur? adica telefoanele sunt la preturi destul de bune in comparatie cu alte site-uri.

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună, nu știu sigur dacă este bun, cel mai bun e eMAG și nici nu sunt telefoanele scumpe acolo. Dar dacă tot vrei să-ți cumperi de pe site-ul acela, ia-ți și dacă e ceva mergi cu poliția la ei... :S

| TheBrainiac a răspuns:

Www.emag.ro
www.marketonline.ro
www.pcgarage.ro
Astea sunt cele mai sigure site-uri de cumparaturi online.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, sunt sute de site-uri dar nu sunt de calitatea celor din magazin uneori sunt trimise zgâriate sau multe alte probleme minore. Sincer tot mai bine ar fi să îţi cumperi un telefon din magazin dai mai mulţi bani dar ştii că ai cumpărat ceva de lungă durată.
O zi frumoasă!

| cristy1993 a răspuns:

Nu prea recomand, cumpara de pe www.emag.ro este sigur