| Raluca_Marincean_1995 a întrebat:

imi puteti spune cum sa aduc intr-o conversatie subiectul ma placi...sau sa il fac pe el sa aduca vorba despre subiect?!
Deja nu stiu ce sa fac m-a intrebat de putin timp daca nu vreau sa fiu cu el dar i-am zis ca n stiu si a zis sa ma mai gandesc...dar nu stiu cum sa ii spun... laughing)

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca te-a intrebat daca vrei sa fi-ti impreuna inseamna ca te place; iesi cu el undeva si lasa-l sa-ti spuna el ce are de spus.Nu te grabi cu afirmatiile, asteapta.