| sillvia6 a întrebat:

Imi puteti spune o metoda naturala de a scapa de punctele negre? Multumeschappy

3 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Infuzie cu ceai de musetel. (adica, fa un ceai de musetel, si stai cu fata deasupra aburilor )

| Yumeno a răspuns:

Faci tratament cu miere si scortisoara: pui 2-3 lingurite de miere si apoi pui putina scortisoara pe deasupra (NU ff multa). Faci acest tratament timp de 14 zile si nu iti vor mai aparea punctele negre timp indelungat! Am incercat si chiar merge. Acest tratament e bun si in combaterea acneei.

Răspuns utilizator avertizat