| Belllla a întrebat:

Imi spune si mie cineva ce pot sa fac sa-mi schimb numele pe facebook? Imi apare,, Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below." Si vreau sa mi-l schimb! Va rog mult.

6 răspunsuri:
| CGAlexandra a răspuns:

Nu poti sa ti`l mai schimbi o perioada.Deasta iti apare acea eroare,ca sa-i zic asahappy
Eventual, daca vrei neaparat sa ai un nume nou, scrie`l la numele alternativhappy
Trebuie sa astepti ceva timp si apoi ti`l vei putea schimbawinking

| Belllla explică (pentru CGAlexandra):

Pai e de mai mult timp asa...

| CGAlexandra a răspuns (pentru Belllla):

Asa cum?

| MissAvocado a răspuns:

Nu se mai poate sa-ti schmbi numele in mesaj spune ca ti-ai schimbat numele de prea multe ori si nu se mai poate (cand iti faci contul ai un numar de cate ori poti sa-ti schimbi numele si tu ai incalcat acel numar adica l-ai schimbat de prea multe ori, acum nu mai poti) poti sa-ti mai pui un nume sau cv de genul ca nume mijlociu (al 3-lea nume) te rog sa folosesti Nume Alternativ de langa big grin

| Belllla explică:

(asa) Adica nu pot sa-mi mai schimb numele de 3-4 luni.

| NyanKatt a răspuns:

L-ai schimbat de prea multe ori acum nu iti mai da voie.Fa-ti alt cont!