| edi1098 a întrebat:

In cateva zile am banchetul. Cum sa ma imbrac. La camasa eu zic ca ar trebui una cu "petice dinacelea in coate" sau in orice caz nu una simpla ca la nunta. Desigur vestitul sacou. Si la pantaloni ce sa aleg. de stofa, blug, sau am ai vazut uni negri care seamana cu stofa dar sunt mai mulati. In concluzie as vrea sfaturi dar daca se poate si niste exemple cu poze. Aa si sa nu uit la gat ce sa port? Cravata sau papion. ce culori? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Lαrisα a răspuns:

Eu zic sa-ti iei pantaloni din stofa, iar la gat poti sa porti ce vrei, dar depinde ce culoare va fi camasa. Daca e alba, cred ca merge cam orice culoare pentru cravata/papion.