| Elizabeta a întrebat:

In cateva zile este ziua prietenului meu, iar eu inca nu m-am hotarat ce cadou sa-i fac big grin... imi puteti sugera cateva idei? funda.

Răspuns Câştigător
| Yuliana17 a răspuns:

Un parfum,un ceas barbatesc frumos,sau un portofel de piele ceva... [barbatii nu sunt chiar ca noi femeile,trusa de make up, genti etc...ei prefera ceva mai rafinat asta ce stiu de la iubitul meu] de ziua lui eu i-am daruit inainte sa ii inmanez cadoul o felicitare facuta de mine cu vorbe spuse din suflet i-am descris iubirea ce eu port, o sticla de sampanie si un set curea si portofel de piele] asta poti face si tu :* sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| mih1990 a răspuns:

Iti pot spune ce i-am luat eu.Un puzzle magnetic,un breloc si umeras de clanta personalizat ( http://www.ideaplaza.ro/......lizat.html ).Vreau sa dau comanda si de un tort in forma de inima+niste baloane care o sa fie prin camera atunci cand ajunge acasa.