| VampireDeea144 a întrebat:

in cateva zile v-a trebui sa merg la o nunta, si inca nu m-am decis ce rochita si ce sandale sa imi iau, as dori ceva sfaturi de la voi. Sunt micuta de inaltime si nu prea dezvoltata la piept.Nu as vrea ceva sofisticat avand in vedere ca am doar 14 ani.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Atunci, e de preferat sa porti balerinii crem kiss Rosu... Nu are la ce sa se asorteze, trebuie sa fi in trendbatting eyelashes. Oricum, poate te vei mai decide pana la nunta ce vei purta, dar iti mai sugerez sa mergi si prin magazine, poate e ceva ce iti place kiss

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva sa fie asortat fara sa difere mult culorile intre incaltaminte si rochie.

| SoranaCs a răspuns:

Si eu am tot 14 ani si am fost la o nunta! Eu te-as sfatui sa iesi sandale decupate cu putina platforma daca nu te descurci sa mergi pe ele sau cu toc de 5 cm daca te descurci! Si o rochita nu sofisticata ceva simplu, mulat la piept si bufant in jos! Fundita?

| xBiiaM a răspuns:

Uite eu iti dau un sfat: Daca nu esti dezvoltata prea tare la piept, incearca o bustiera fara bretele happy (daca e cu bretele se va vedea aiurea la rochie).
Ia-ti o rochita mai mulata si la moda. Ceva cu o curea pe mijloc. Va arata bine happy. Ia-ti niste sandale de culorea rochiei... Sau culoarea curelei happy. Cel mai bine vara asta arata culoarea roz spre crem, si o curelusa maro subtire pe mijloc love struck. Pot sa iti mai dau inca un sfat?smug Despre coafura: Fa-ti ori impletit pe o parte (dar parul sa nu fie prea strans, coada sa fie mai larga sus), sau increteste-ti parul cu placa si lasa-l desfacut big grin. Arata binee la o rochie. Bafta.

| VampireDeea144 explică (pentru xBiiaM):

Eu am o rochita cu bretelute, ii cu ceva floricele crem negre si rosii, este larguta si subtirica m-am gandit sa o iau aia si cu niste balerini sau sandale rosii sau crem.Cum ar arata?

| xBiiaM a răspuns (pentru VampireDeea144):

Daca te gandesti la acea rochita, e ok. Eu ti-am dat sfatul meu, acum poti imbraca ce vrei tu. Si in legatura cu incaltamintea, cred ca cei crem s-ar potrivi mai bine. Dar ce culoare este rochita? Ca de floricele mi-ai zis, dar rochia? kiss

| VampireDeea144 explică (pentru xBiiaM):

E multicolora, cu alb, negru, crem si maro asa deschis placut

| VampireDeea144 explică (pentru xBiiaM):

E multicolora, cu negru, alb, maro crem ...si cu multe floricele

| xBiiaM a răspuns (pentru VampireDeea144):

Atunci, e de preferat sa porti balerinii crem kiss Rosu... Nu are la ce sa se asorteze, trebuie sa fi in trendbatting eyelashes. Oricum, poate te vei mai decide pana la nunta ce vei purta, dar iti mai sugerez sa mergi si prin magazine, poate e ceva ce iti place kiss

| andreyutzha a răspuns:

Si ideea ce ti-a dato xJustKidding e foarte bunahappy

| xBiiaM a răspuns (pentru andreyutzha):

Multumesc andreyutzha kiss

| croitorudianaionela a răspuns:

Buna,poti sati ei o rochie eleganta cu pantofi daca ai rochie pe culoare mov sau albastru deschis cu pantofi asortati sau negri. Sper ca te-am ajutat, FUNDA?