| neccc a întrebat:

In curand incepe scoala si mi-am facut o cerere de transfer la alt liceu. Risc sa fiu in clasa cu prietenul meu, cum m-ati sfatui sa ma comport in aceste circumstante?

2 răspunsuri:
| MuresanVlad a răspuns:

Adica? Esti intr-o relatie buna cu el sau intr-una proasta, ca atunci ai de ales. Daca esti intr-una proasta, nu te axa foarte mult sa discuti cu el. Daca il vrei inapoi sau ceva de genul, atunci incearca sa intri in discutie cu el, imprieteneste-te cu el, vorbeste, dechide-tehappy Daca, in schimb este un prieten bun, atunci nu stiu, du-ti viata de zi cu zi, nu te stresahappy Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii cat mai naturala. e cel mai bine nu iti pune o coperta. o alta fata. Bafta!