| Loredana96 a întrebat:

in curind prietena mea cea mai buna implineste 16 ani.Eu nu stiu ce ca dou sa ii fac. Ea la ziua mea a venit cu multe-multe baloane si un cadou. Vreau si eu sa ii fac ceva special.

5 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Poti sa ii dai prietenei tale un poster cu cantaretul ei preferat.
sau Un urs de un metru din plus, de preferat roz. garantez ca o sa-i placa happy

| GreenEyed a răspuns:

Buna! Si eu o sa fac curand 16 ani..mai exact pe 23:d.Ai putea sa iei un carton si sa lipesti poze cu voi intr-un mod cat mai creativ.Alaturi scrie citate sau cuvinte din inima.Ai mai putea s-o surprinzi si altfel dar la inceput s-ar putea sa se supere cam rau pe tine.Sa-i spui ca nu poti venii si sa se trezeasca cu tine la usa dupa ce restul invitatilor au venit. Ii poti lua un animalut daca stii ca-i plac. vorbesti cu parintii ei cand ea e plecata momentan(sau ii suni)si ii intrebi daca o lasa sa-l tina.Sigur i-ar face placere o pufosenie micuta.:d

| Gumiix a răspuns:

Hey. happy

Pai ai putea sa-i faci un cadou, ceva care stii ca ii place ei mult de tot si pe langa asta ceva care pe mine m-a impresionat pana la lacrimi.

Prietena mea cea mai buna mi-a facut cadou o trusa a prieteniei, superba.

Intr-un servetel din matase alb a pus ata de 3 culori, un ac, o piatra, un pansament, o panglica aurie si fiecare avea cate o semnificatie pentru prietenie.

Daca doresti sa-i faci acel cadou da-mi un mesaj privat si iti explic pas cu pas cum s-o faci. happy

| CaRamElLa96 a răspuns:

Daca traieste la casa pe pamint si are poarta, atunci te duci si scrii pe poarta ceva de genu la multi ani scumpa ...etc. Si plus la asta poti sa-i daruiesti o jucarie mare de plus big grin

| elenaellaa9607 a răspuns:

Pai eu zic ca daca zici ca e prietena ta cea mai buna cred ca ii cunosti gusturile. Fa-i un cadou care crezi ca o sa-i placa si un album doar cu poze cu voi 2 si alti prieteni. Sper ca te-am ajutat.