| korincik03 a întrebat:

Am un coleg care implineste 17 ani curind, si trebuie sa ma gindesc la un eventual cadou dar nu pot gasi nimic mai special. Vreau niste idei mai trasnite, vreau sa fie cadou-farsa pe seama caruia sa ne amuzam cu totii. astept ideile si sfaturile voastre. multumesc, FUNDA!

1 răspuns:
| GeorgikAida a răspuns:

Poate un cadou MARE in care sa fi tu cu un tradafir in gura...o idee tampita dar totusi merita! sau un sconcs cu un parfum happy