| MTiberiu99 a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce v-ar placea sa auziti de la un baiat pe care abia l-ati vazut/ un baiat necunoscut? Si daca imi puteti spune niste complimente pe care sa i le spun unei fete, complimente mai discrete pentru o fata ce nu o cunosti happy Raspunsul cel mai bun FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi! In primul rand cea mai oribilă chestie pe care nu AI VOIE sa o faci e sa incepi cu: "Ce faci pisi?","Te-ai electrocutat cand erai mica? Da arati traznet! "... cu replici de genu ti-o iei inevitabil. Ar trebui sa fi subtil. Adica sa vorbesti normal, sa zambesti frumos. Poti sa zici chesti de genu: " esti chiar de treaba, cu alte fete nu poti discuta normal" "nu ma asteptam sa fi asa draguta""iti sta m ai bine cu( bla bla) decat la (x, y)"...hmm nu mai stiu. Astea de sus is din propria experienta.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

1.Nu fi badaran
Adica nu o agata cu replici de pe net sau chestii din astea
2.Fii prietenos
Adica complimenteaz-o: "Ce dragut iti sta parul astazi" "Ce dinti albi ai" sau "Imi plac pantofii tai!"
3.Nu fi pervers
Adica sa te uiti insistent la sanii ei sau sa o apuci de fund
4.Stai in preajma ei
Fetelor le place sa le dai atentie, vorbeste cu ele, asculta-le(chiar daca ce spun este plictisitor) dar nu exagera cu statul pe langa ea pentru ca o sa se simta urmarita
5. Dupa ce ai cucerit-o cat de cat nu te da la alte fete!
6. dupa ce v-ati imprietenit o poti invita prin parc, la un suc, iar daca nu esti sigur pe tine, spune-i sa isi cheme o prietena, tu iti chemi un prieten si mai scapi de emotii happy
Bafta si nu uita de fundita :*