| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

La mine in cartier e un baiat care se tine dupa noi contiunu zici ce e obsedat de fete nu ne lasa in pace.Eu si prietenele mele ii mai treagem vreo cateva suturi in fund laughing da tot nu pleaca.Deci intrebarea e cum fac sa ne lase in pace? Azi am avut o criza de nervi imi venea sa-l omorbig grin

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce periculoase sunteti voihee heePai daca vezi ca e nebun si n-ai cu cine te intelege nu'i acordati atentie si gata! Cu cat vede ca va afecteza prezenta lui cu atat i dati mai multa apa la moarahappyIndiferenta spune multe, aplicati-o!

| NuStiuCeNumeSaImiPun explică (pentru ROB3RT89):

Am incercat tot sta. altceva care sa ii fie frica de noi poate ar merge

| ROB3RT89 a răspuns:

Oare poti sa te intelegi cu uni nebuni? Eu zic ca tot indiferenta e la putere! O sa se plictiseasca el pana la urmalaughingApp cu bataia nu rezolvi nimic, mai rau il intaratatihappy