| Dydydodo a întrebat:

La scoala a trebuit sa extragem cate un bilet cu numele unui coleg(nu mai explic, cred ca stiti si voi din propria experienta ca de craciun trebuie sa faci cadou unui coleg si alt coleg tie...si asa mai departe).
Ei bine, eu am extras un bilet si trebuie sa dau unui baiat.
Ce cadou ati face unui baiat de 14 ani (tin sa mentionez ca este mai nebun de fel si ca nu foloseste parfum).

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Ii poti lua o cutie de bomboane de ciocolata si un fular/o camasa/un pulovar intr-o culoare care ii place lui si ai observat ca o poarta sau o carte buna, din genul carora citeste el, daca e pasionat de lectura sau un DVD cu un joc video daca joaca astfel de jocuri/o colectie de CD_uri cu muzica lui preferata. Ai mai putea opta pentru un obiect decorativ pentru Craciun, o iconita pictata manual sau imbracata in argint cu Nasterea Domnului sau, daca dispui de ceva mai multi bani,. pentrub cadoul lui, un ceas de mana deosebit. Bafta in alegera cadoului si numai bine!

9 răspunsuri:
| AnYyCrZ a răspuns:

Un autograf din partea talaughing)eu asa am facut, plus un fularwinkingrolling on the floor

| Dydydodo explică (pentru AnYyCrZ):

Buna faza cu autograful...laughing

| AnYyCrZ a răspuns (pentru Dydydodo):

Mersilaughinghappy

| sanki a răspuns:

Buna si la mine a avut un "concurs" d-asta dar nu prea s-a tinut. la baieti e mai complicat pentru cadouri da uite niste ex: un ceas.o bratara. o caciula de mos craciun. bani laughing totul sub 50 ron

| Iulia100rock4ever a răspuns:

O esarfa cool

| AdaLeo a răspuns:

Buna!
Chiar vinerea aceasta am adus si noi cadourile si nu sunt doar cu 1 an mai mica ca tine si am vazut ca baietilor le plac:
1. Tot ce tine de sport 9minge de fotbal, tricou cu nu stiu ce echipa etc)
2. Un coleg i-a luat altuia un costum de Mos Craciunlaughing
3.O perna care trage vanturi
4.O caciula ca de Mos
5.Manusi
6. Sosetelaughing
In rest, numai stiu. Bafta!happy

| CrisTyan2291 a răspuns:

Eu asi zice ca sai faci cadou un parfum. Daca tot ai spus ca nu foloseste...

| banditos1 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii dai un tablou happy