| d3n1sa_5405 a întrebat:

la scoala este un baiat care imi place mult de el am stat odata cu el dar ne-am despartit. el intre timp a stat cu prietena mea cea mai bna incercand sa ma aca geloasa. el inca ii place de mine ce ar trebui sa fac sa l fac gelos.

Răspuns Câştigător
| DontHaveANamee a răspuns:

Nimic.
"Un baiat îşi face iubita geloasă cu alte fetehappy, un gentleman face alte fete geloase cu iubita lui ". Aşa că lasă-l, nu merită atenţie. Numai un nematur ar face.o geloasă fata pe care o place.

2 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Raspuns corect pokestein

| DontHaveANamee a răspuns:

Serios? ^_^
Mersi. big hug

[pffcemafreacarobotelulasta-_-]