| Manuela15 a întrebat:

Buna la toti depe TPU. Vreau sa va rog pe toti in parte sa ma ajutati sa scap de o problema ma rog pentru mine e o problema. Cum fac sa nu mai imi pese de o persona ca de fiecare data cand ma gandesc la ea incep sa plang ca stiu ca no sa o mai vad, in fata ei par indifereta dar in mine e numai suferinta sad Vreau sa numai sufar cand ma gandesc la ea nu prietenul meu si nici prietena cea mai buna e o persona care m-am atasat foarte mult de ea si acum nu mai e langa mine sad

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiecare avem dreptul sa ne indragostim dupa cum doreste inima, dar trebuie sa apelam si la capul de pe umeri si sa intelegem ca nu este suficient si pentru o relatie.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Roaga-te si du-te si pe la biserica

| Radu284 a răspuns:

Nu prea ai cum, nu exista o metoda sa nu iti mai pese de o persoana. In functie de foarte multi factori, este posibil (ba chiar probabil) sa iti pese din ce in ce mai putin cu trecerea timpului. Dar metode minune nu exista.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Nu poti, draga mea, sa faci nimic! Crezi ca te va ajuta ceva sa uiti acea persoana? Si eu ma simt cam asa dar e din cauza unui baiat..ma rog,nu conteazawinking
Timpul ti le va vindeca pe toate, fii sigura!
Asteapta, doar ca sa uiti incet, incet laughing
Si nu uita, traieste-ti viata ca e scurta :*
fundita?

| dorin1990 a răspuns:

Trebuie sa-ti autoimpui chestia asta, sa ai tot felul de activitati care sa te scape de aceasta problema sa iti ocupi timpul