| andri22 a întrebat:

Buna la toti,vrea sa va intreb pe voi fetelor, cum ii dati semn la un baiat ca il place-ti dar fara sa vorbiti cu el? ofer funda

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sa stii ca tuturor fetelor,atunci cand ne place de cineva,ne este teama sa mergem si sa ii spunem in fata,asta fiindca ne este teama de respingere sau asteptam ca el sa faca primul paswinking.Pai,ii poti da de inteles ca il placi fiind mereu acolo unde este si el,privindu-l insistent,facandu-i complimente,spunandu-i ca ti-ar place sa ai un prieten are sa se asemene cu el din toate punctele de vedere[frumusete, personalitate, inteligenta etc]. Tachineaza-l, vorbeste cu el cat de mult poti insa, asigura-te ca nu place pe altcineva.Intreaba-l ce parere are despre colegele voastre si totodata,despre tine. Daca observi ca petrece mai mult timp cu colegele tale sau cu o singura colega de-a ta,mai mult decat petrece cu tine,inseamna ca vrea sa fiti cu totii amici sau ca o place pe colega respectiva,ca are sentimente diferite pentru eahappy. Oricum, iti urez succes, daca vei face toate gesturile enumerate mai sus, sigur isi va da seama ca il placi, si probabil va actiona si el intr-un felhappy. Sper ca te-am ajutat!

| Superstar112 a răspuns (pentru LifeIsColour):

Bun raspuns!

| LifeIsColour a răspuns (pentru Superstar112):

Mersihappy!

4 răspunsuri:
| Heyyy a răspuns:

Pai, mie cand mi-a placut de un baiat, eu incercam sa fiu la aproape orice activitate pe care o urma. Mereu il salutam, ma uitam la el pe furis si il analizamlaughing thinking Sper ca te-am ajutat! Mult noroc!

| Klaudya27 a răspuns:

Pai nu stiu, incercam sa fiu in centrul atentiei ca sa ma observe, il salutam, il ajutam daca avea nevoie de vreo tema sa copieze ceva...nu stiu, dar incearca...nu se stie poate si el te place dar e rusinos.Succes!happy