| anonim_4396 a întrebat:

Las aici id-ul meu, crazy_r0z, pentru cei care au nevoie de o prietena buna big grin mie sincer imi lipsesc prietenii/prietenele sad am si eu nevoie de cineva care sa ma scoata afara din casa tongue la o plimbare...etc.ma simt atat de singura sad nu am cu cine vorbi, nu am pe umarul cui sa plangsad

sunt din Turda(jud Cj)

2 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Til las si eu pe al meu:p
bogdan_fulger_85

| fafnir a răspuns:

Wtf?!? E asa trist... De ce nu ai prieteni? Esti o rea? Sunt ei rai? Nu stiu ce m-as face fara toti prietenii mei big grin