| anonim_4396 a întrebat:

M-au lasat toti prietenii, baiatul de care sunt indragostita are prietena, toata lumea are un cel mai bun prieten numai eu sunt singura. Simt cum intru in depresie. Plang intr-una de cateva zile. Nu mai suport

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Eu nu te-am lasat >big grin

| RAY a răspuns:

Las ca toate trec, important e sa inveti ceva din toate astea

| neutrino a răspuns:

Am luat nota.

| h3r a răspuns:

Welcome in my miserable world.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întreabă-te dacă acel prieten(al oricărei persoane vrei tu) este adevărat, și râzi în hohote.
Have a nice day, and welcome in the real world.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Asta e viata trebuie sa treci peste oricat de greu este

| thelowe a răspuns:

Trebuie sa te concentrezi pe ceva in mod deosebit,ca sa nu te mai tot gandesti ca baiatul care iti place e cu alta. poti sa incepi sa citesti, filme, invatat, ceva care sa iti ocupe timpul.

PS:daca aia erau prieteni adevarati, nu te-ar fi lasat.

| DANIEL72 a răspuns:

BUNA.ai cazut ridicate si mergi mai departe viata este frumoasa si merita traita.iar un prieten adevarat este cu tine si la bine si la rau.eu am prieteni de 25 de ani dar tot timpu am fost mai ceva ca si frati neam ajutat unul pe altu.ITI DORESC MULTA BAFTA.

| alionadoareu a răspuns:

Cauta-ti un motiva sa traiesti (spre exemplu: voi deveni cea mai grozava autoare de romane). Creeaza-ti o strategie si lupta sa evoluezi catre tinta stabilita. daca te concentrezi, deptesia iti va trece in maxim 4 zile. Nu prea exista persoane care intr-adevar sa merite. Daca te simti singura si ai dori sa mai vorbim, imi ceri id de mess. Bafta la noua ta viata :*

| SwettieNicki a răspuns:

Nu ai de ce sa intri in depresie ..toti avem in viata un moment ca acesta...Tu trebuie sa le arati ca esti cea mai puternica si nu te intreseaza de altii.Ei acum se bucura ca tu suferi, dar si lor le vine randul.Deci...Nu te consuma degeaba!:* Sper ca te-am motivatbig grin

| flobest a răspuns:

Hey! buna happy Sa stii nu ca nu esti singura care a patit chestia asta, is foarte multe persoane care sunt in aceeasi situatie cu tine, si eu is printre ele. Un singur lucru trebuie sa stii: orice s-a intamplat trebuie sa treci peste, sa stai cu capul sus, pentru ca viata e frumoasa chiar daca ne da cate o palma uneori... Asa ca ai incredere in tine, baieti mai sunt, chiar daca is putini de treaba tot o sa gasesti unul care sa te placa. Nu pot sa iti urez decat bafta! iar daca ai nevoie de alte sfaturi ma gasesti aici happy