| alyna_6823 a întrebat:

lume.As vrea sa va pun o intrebare. Voua va place slayers sau naruo? Sa stiti ca mie imi place. Daca va uitai la acele enumarate de mine sa la spuneti personajele dau funditaaaaa pentru asta!

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Alynalove struck! Mie Naruto. E genial anime-ullove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slayers

| Simone_6050 a răspuns:

Slayers: Lina Inverse, Gourry Gabriev, Zelgadis Greywords, Amelia Wil Tesla Seyruun, Pokota, Xellos, Naga the White Serpent, Filia, Martina Zoana Mel Navratilova, Seigram, Rezo the Red Priest, Gaav the Demon Dragon King, Valgaav, Dilgear, Jillas Jillos Jilles, Gravos Maunttop, Hellmaster Phibrizzo, Noonsa, Zumma, Milgasia, Crown Prince Philionel El Di Seyruun, Rodimus, Sylphiel Nels Lahda, Vrumugun, Zangulus, Zolf, Damia, Tarimu, Ashford, Luna Inverse, Lord of Nightmares, Shabranigdo, Ceiphied, Darkstar Dugradigdo, Mazoku