| anonim_4396 a întrebat:

Luna asta mi-a intarziat ciclul menstrual aproape 2 saptamani. [si inca nu mi-a venit] Oare de ce? Pana acum imi venea regulat..maicamea vrea sa ma duca la doctor sa vada ce am. Voua vi s-a mai intamplat? Oare de ce imi inatarzie asa de mult? Fundita big grin

5 răspunsuri:
| ViseColoratee a răspuns:

Odata nu mi-a venit toata luna laughing. Stai calma, e normal. Sunt dereglari, nu trebuie sa te sperii, nici nu trebuie sa mergi neaparat la doctor.
Dar poti merge pentru linistea ta :*

| anonim_4396 explică (pentru ViseColoratee):

Eu nu vreau sa merg...maicamea vrea [sa se asigure ca nu am facut prostii] --.-

| Wøodenpints a răspuns:

Si oprit să bea o bere. Vine el...

| Symonela a răspuns:

Da mie mi s-a intamplat si prin unele teste medicale mi sau descoperit unele probleme hormonale si cu tiroida.Multa sanatate iti doresc.Eu zic ca daca nu apare sa te duci cu mama sa te vada un medic.

| anonim_4396 explică (pentru Symonela):

Multumesc, la fel!