| Anonim134 a întrebat:

M`a gandit ce fel de rochie as vrea pentru banchet. Am ales una neagra, cu maneci lungi[ una din ele e din dantele] si un pic cu spatele gol/ tin sa spun ca rochia e destul de scurtahappy. As dori sa o asortez cu o pereche de tocuri negre si o geant plic tot neagra. Ar merge? ce accesorii [ce culori?] ar merge asortate? Ce culoare as putea pune pe unghii/? dar machiaj?

funda; x
mercii:*

4 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Avand in vedere ca culoarea predominanta este negru, ar trebui sa ai si alte culori, ca sa te poata scoate in evidenta. Negrul se poate asorta cu orice, dar mai ales cu alb sau rosu. Asadar ti.ai putea lua o pereche de pantofi cu toc rosii, si o geanta plic tot rosie, pantofii trebuie sa se asorteze cu geanta. Daca nu ai rosu, alta culoare, dar sa nu te duci toata in negru. Nu ar da bine, si nu ai iesi foarte mult in evidenta, culorile vii sunt la moda si da foarte bine pe oricine happy
Bafta >big grin

| Babyythau a răspuns:

Pe unghii culoarea rosie

| Doareuioana88 a răspuns:

Esti foarte inchisa, si iti recomand ca accesorile sa fie rosii, pe unghii poti pune o oja rosie si sa iti faci modele cu negru;, asa arata mai frumos., si machiaj, ceva asemanator.; sau poti sa faci asa si cu alta culoare numai sa fie doar o culoare nu mai multe. Bafta. sper ca te.am ajutat!puppy dog eyes

| MByanca a răspuns:

Pai stiu cum e sa iti faci griji pentru tinuta din seara banchetului...Am trecut prin asta. Da merge rochia cu tocurile si pliculde care ai spus.Eu te sfatuiesc sa fii cat mai originala. Unghiile ar putea fii si ele facute cu oja neagra sau ai putea sa-ti pui unghii cu gel, care ar arata foarte bine. Parerea mea este ca ai putea sa-ti dai unghiile cu un albastru mai inchis( imi place mult conbinatia, iese in evidenta si arata super, parerea mea repet) si daca iti faci unghiile albastre iti poti lua un set colier bratara, chiar si inel cu pietricele albastre sau ceva albastru. In ceea ce priveste machiajul tu stii mai bine cum ar fi indicat sa te machiezi si ce culori te pun intr-o lumina buna. Sper ca ti-am fost de ajutor si distractie placuta