| mary4567 a întrebat:

[funda]Am o rochie neagra cu bata pentru banchet, m-i se pare putin cam scurta... Voi ce ziceti ar merge sa o iau la banchet? Si mai am si o pereche de sandale gri. La culoarea negru se potriveste orice alta culoare, dar parerea voastra care este? sa mai asortez sandalele cu altceva? Accesorii? Insa eu ma gandisem sa imi iau aur in loc de ceva gri. raspuns rapid va rog :X [fundoii]

2 răspunsuri:
| lynes a răspuns:

Pai negru cu auriu merge.dar cu cizmele gri. daca rochia e eleganta, eu cred ca ar trebui saiti iei niste pantofi cu toc nu mare, pentru a putea dansa.pup:*

| Jurnaldedecembrie a răspuns:

Nu conteaza daca e scurta(sa nu fie vulgara). Consider ca auriu se potriveste mai bine cu gri dar daca nu ai posibilitate pentru a-ti lua ceva auriu, eu zic sa asortezi cu gri.Totusi nu iti poti lua sandale aurii(nu ar fi frumos)