| Deutica a întrebat:

Bună :*, m-am certat cu două persoane apropiate si dragi mie din școala mea sad din cauza unor vechi prietene au băgat niște minciuni. și acum sunt certată cu ele, una dintre ele nici nu ma mai suporta. iar cealalta am intrebat-o de mai multe ori dacă mă iartă si a zis ca Nu sad. Cum pot să fac să mă impac cu ele? Astept răspuns :* la cel mai bun răspuns dau Fundăă

Răspuns Câştigător
| SSWK a răspuns:

Intai raspunde-ti la intrebarea: merita sa te impaci cu ele?
Daca atat de fragila este relatia voastra, daca doar o minciuna o distruge, eu ma indoiesc de faptul ca merita...

| Deutica explică (pentru SSWK):

Multumesc mult pentru raspunsul dat :**,

3 răspunsuri:
| anabelisa a răspuns:

Fii mai coerenta in ceea ce spui, pentru ca nu am inteles care este problema ta, iar atunci nu te pot ajuta.

| iurii75 a răspuns:

SSWC are dreptate, ce fel de prietenie dacă așa uțor se destramă. Totuși nu știu care a fost problema, poate una serioasă și atunci ai meritat.