| PatricheDariana a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare despre doua prietene care se cearta intruna din cauza ca una dintre ele si-a facut o alta prietena si cealalta acum e super suparata si nu stiu cum sa le impac pe toate HELP ME!

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Nu te băga între ele.E treaba lor!
Pa, pa.

| feelsLIKEqwerty a răspuns:

Phhh... am trecut prin asta. Incearca sa fii prietena cu toate, tu sa fii acel "lucru" in comun. Nu stiu, mai poti sa gasesti subiecte amuzante despre care sa vorbiti si sa va intalniti toate. Incearca sa le explici ca mai multi prieteni nu o strica niciodata! :*