| Eaaa_4667 a întrebat:

m-am certat cu o prietena " buna " si as vrea niste status de indiferenta. sa o fac sa sufere sau. macar sa incerc! niste status de ea!:* scuze de categorie dau fundita care se potrivesc [ nu vreau situ-ri ] cele mai multe si care se potrivesc fundita :*

3 răspunsuri:
| DhEnNu a răspuns:

Am cateva pentru tine : - Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine… sad - Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand…

- Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

- Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit. sper ca is bune

| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Diferentza dntre mine si dintre tine e una marewinking Eu sunt nOrmala uh doar o tarfa reeea!winking

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE, NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine! Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

| LoRyAnNa_3715 a răspuns:

Of doamne de ce vrei sa o faci sa sufere cand poti fii indiferenta prin comortament fa-ti o alta [rietenawinking foarte buna incat ea sa fie atat de geloasa sasi cera scuze:*:*:*:X