| madutza01 a întrebat:

am si eu nevoie de niste status de indiferenta, dar as vrea niste status care sal,, doara" si care sa se simta vinovat, va rog dati. mi k zilele astea m-am certat f rau cu el si nu vreau sa mai aud de el, macar prin status sa.si poata da seama macar putin k a gresit f mult. Fundaa pentru cele mai multe si mai reusite!:*

2 răspunsuri:
| OrionM6 a răspuns:

Pai cum sa nu, sa afle si toata lista ta ca esti in căcat cu relatia.
Nu poti sa discuti cu el si sa-i spui ca a gresit? (poate ca si tu ai gresit cumva happy. ai actionat implusiv, sau altele)

| madutza01 explică (pentru OrionM6):

Dar ne.am certat rau si nu mai vreau sa vb cu el, si de aia v.am cerut status