| Robberrtaa a întrebat:

M-am certat rau cu mama pentru ca a venit la scoala si am cateva note mici si cateva absente. mi-a luat telefonul, nu ma lasa la calculator, nu ma lasa sa ies afara.si pur si simplu nu mai suport! desi pedeapsa a inceput de aseara dar am mai fost in situatia asta de o multime de ori, si pedeapsa a fost aceeasi.nu pot sa stau inchisa in camera mea o seara intreaga si sa ma uit pur si simplu pe pereti.imi vreau telefonul, calculator, si timpul meu liber inapoi crying( stiu ca am gresit dar m-am saturat sa ma pedepseasca intr-una. ce as putea sa fac sa nu mai fiu pedepsita?

6 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Pai,straduieste-te sa iei note mai mari la scoala.

| lolitta_2063 a răspuns:

Demonstreaza'i ca iti pare rau, ca te schimbi, depinde acum si de cat de mici sunt notele si cate absente ai.happy good luck!

| Amidamaru a răspuns:

Spune-i frumos:mama, te rog sa ma ierti si iti promit ca voi...(o minciuna 2 3) ma ierti? funda?

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Pai,acum,cum se face ca scrii la calculator?

| Youknowimright a răspuns:

@MyLife: usor de spus greu de facutbatting eyelashes

| Robberrtaa explică:

Dimineata sunt singura acasa si pot sa stau pe calculator big grin si am mai incercat cu "mami iarta-ma, promit ca(o minciuna 2 3) dar nu merge.e mai incapatanata ca mine :-l