| Loredanath a întrebat:

m-am decis sa imi fac o schimbare vestimentara cat si de look dar nu stiu ce stil sa adopt elegant sau mai rock. vreau si eu pareri. dau fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

@Fr3shb0y : Cand o sa inveti si tu sa scrii in limba romana? Apropo, imi place fata de la avatarul tau.O arzi pe manele si pe giastin bible si rockerii ti se par ciudati...ciudatule.
@lory: Alege ce iti place cel mai mult...si unii rockeri se pot imbraca cu un stil elegant,simplu,fara tinte, blugi cu lant, acum e la alegerea ta.Succes.

@lory:

2 răspunsuri:
| Loredanath explică:

Ms :* cred ca aleg elegant :X

| Fr3shb0y a răspuns:

Pai daca esti o fata care te respecti cred ca ar trebui o vestimentatie cat mai eleganta.Eu unul ca baiat nu mas uita niciodata dupa o fata rockerita, nu am nimic cu ei dar nu stiu mi se par ciudatibig grin.